לוח אירועים

 • א'
 • ב'
 • ג'
 • ד'
 • ה'
 • ו'
 • ש'

לוח אירועים

 • א'
 • ב'
 • ג'
 • ד'
 • ה'
 • ו'
 • ש'

כנסים וימי עיון באווירה יוקרתית ואלגנטית

כנסים וימי עיון הם ההזדמנות שלכם ליצור מפגש איכותי שישיג את כל המטרות המקצועיות, השיווקיות והארגוניות שלכם. לשם כך חשוב לבחור מקום מתאים המכיל את כל נתוני הפתיחה החשובים להפקת אירוע ברמה הגבוהה ביותר כמו היכל התרבות איירפורט סיטי חבל מודיעין. מיקום מרכזי ונגיש, עיצוב מפואר, אולמות מאובזרים באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר וצוות הפקה מעולה ומיומן הופכים את ההיכל למוביל בתחומו ולמבוקש ביותר בתחום הכנסים והאירועים העסקיים.

כנסים וימי עיון במיקום מעולה

במרכז הארץ, במפגש של צירי התנועה המרכזיים ביותר ובצמוד לנמל התעופה בן גוריון שוכן מתחם איירפורט סיטי היוקרתי. כעשר דקות נסיעה מתל אביב, ופחות משעת נסיעה מחיפה או מירושלים, בירת העסקים של ישראל ממוקם במיקום הנוח ביותר, עם שפע של מקומות חניה פתוחים ללא תשלום וליד תחנת הרכבת של בן גוריון.

פאר ויופי אלגנטי

המתחם יקבל את פניכם עם חיפויי אלומיניום יוקרתיים ותאורה מיוחדת המזמינים אתכם למתחם מפואר. לובי רחב ידיים ומעוצב המכיל פינות ישיבה רבות ומפנקות, יאפשרו לכם להגיש כיבוד מצוין באווירה יוקרתית. גן האירועים המרוצף הסמוך נותן מענה לאירועים המשלבים מפגש בחוץ, ובאופן כללי כל מה שצריך מרוכז במקום אחד המכיל את הכול.

האולם המרכזי ואולם במה 2

אולם המופעים המרכזי שלנו הוא מהגדולים והמתקדמים בארץ, מכיל מעל שבע מאות ישיבה בתכנון אדריכלי יוצא דופן. עוצמה אדירה לצד אינטימיות מרגשת באולם ענק שתוכנן ללא יציע. האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים והחדישים ביותר מאפשרים להעלות באולם את כל הפקות הענק המובילות. 

אולם במה 2 הוא אולם בסגנון שטוח המכיל 200 מ"ר ומאפשר להכיל התכנסויות עם סידורי כסאות ושולחנות לבחירתכם. באולם העיון תוכלו לקיים ימי עיון, כנסי חברה, ימי גיבוש והרמות כוסית באווירה אינטימית בשטח של 90 מ"ר.

הצוות המקצועי

הצוות המקצועי הנפלא שלנו, מנוסה מאוד בהפקות של כל סוגי האירועים, בסגנונות שונים ובסדרי גודל מגוונים. מופעי ענק, כנסים וימי עיון, תערוכות, השקות, קבלות פנים ועוד. הצוות ילווה אתכם מן הרגע הראשון דרך כל ההכנות, הבחירה הנכונה בין השיקולים השונים, הפקת התוכן והאירוע עד ליום השיא באירוע המושלם שלכם.

כנסים וימי עיון - אולם אירועים במודיעין

במידה ואתם נמצאים בעולם הפקת הכנסים, ימי העיון, סמינרים וכדומה, כנראה שאינכם זקוקים למדריך אך אם מעולם לא הפקתם אירוע מסוג זה ואתם מעוניינים בכך – הגעתם למקום הנכון.

התמקדות בפרטים הקטנים כאשר מפיקים אירוע לחברה או לעובדים שלכם הינה מהותית והכרחית בכדי למנוע בזבוז של כסף וזמן ולהתרכז אך ורק בפרטים החשובים שיהפכו את שעות הכנס לבלתי נשכחות ומהנות עבור כל המשתתפים.

לפני שאנו ניגש לכל הפרטים הללו, הדבר הבסיסי ביותר שצריך להיות לכן הוא מקום מיועד לכנס. אולם אירועים במודיעין טומן בתוכו את כל האמצעים להם אתם זקוקים ומהווה כבסיס המושלם לכל סוגי האירועים והכנסים.

שלב ראשון

לא משנה באיזה על איזה אירוע מדובר, ומה הנושא המרכזי בו, עליכם להחליט מראש מהו החזון והרעיון שמניע את מהלך האירוע. יתרה מכך, עליכם להפוך למציאות את החזון הזה באמצעות מילים ומספרים וכל זאת בכדי שתוכלו למנות את גובה ההוצאות הכלכליות ואומדן התקציב.

שלב שני

כנסים הם אירועים עסקיים אשר מטרתם לפצוח באפיק שיווקי, להציג מוצרים חדשים או לספק שירותים מסוימים שזקוקים למבנה תקציבי. לכן, אם אתם מעוניינים לצלוח זאת, עליכם לבנות תכנית עסקית איכותית שמאפשרת לכם להבין מהיכן מגיע הכסף להפקת האירוע. 

שלב שלישי

בין אם החברה שלכם מספקת שירותים או מוכרת מוצרים, לבטח אתם מעוניינים למכור את כל הכרטיסים לכנס. בכדי לעשות זאת, עליכם לפעול במספר אפיקי שיווק בכדי שהקהל המיועד יהיה מודע למתרחש. מהלך זה חשוב במיוחד מפני שככל שיהיו יותר משתתפים, כך יהיה לכם קל ופשוט יותר לגייס כספים וחסויות. 

שלב רביעי

האווירה הכללית בכנס גם כן חשובה מאוד. אינכם רוצים ליצור רושם של אירוע "צבעוני" ומיוחד במינו בפעולות הקידום שאתם נוקטים ובפועל לספק סחורה "פגומה". שימו לב שאתם מסוגלים לספק את כל מה שאתם מבטיחים לקהל המשתתפים.

אם גם אתם מעוניינים להקים אירוע או כנס עבור השירותים שאתם מספקים, אולם אירועים במודיעין מהווה כפתרון המושלם עבורכם. צרו קשר אולם "חבל מודיעין" ואנו נשמח לתאם פגית ייעוץ איכותית עמכם.

 

כנסים וימי עיון