לוח אירועים

 • א'
 • ב'
 • ג'
 • ד'
 • ה'
 • ו'
 • ש'

לוח אירועים

 • א'
 • ב'
 • ג'
 • ד'
 • ה'
 • ו'
 • ש'

אירועים לחברות – מה כדאי לדעת?

אירועים לחברות מצריכים תכנון קפדני של כל אחד מהפרטים, החל מקבלת פנים, דרך בסידור השולחנות, הכיבוד, התכנים וכל פרט אחר אשר יהווה חלק מאותו האירוע. 

רוב האנשים אשר מעוניינים להוציא אל הפועל אירועים לחברות, יפעלו במטרה ליצור אירוע איכותי, מושקע וחווייתי - אירוח שהמחמאות עליו לא יפסיקו להגיע גם הרבה אחרי שהוא יסתיים.

אחד הפרמטרים המרכזיים והמשמעותיים בתכנון אירועים לחברות, נוגע לבחירת המקום בו האירוע יתקיים, לעיצוב המקום, לאבזור שלו ולמידת ההתאמה שלו לכמות המוזמנים ולסוג האירוע המתוכנן, תהיה השפעה רבה על הצלחתו.
בחירה מושכלת של מקום לקיום אירועי חברות תוכל להבטיח תנאי אירוח נעימים וטובים, אשר יאפשרו להוציא אל הפועל בצורה המושלמת את תכנית האירוע וכמובן, שירות אדיב אשר גם לו כוח רב בתרומה להצלחת האירוע. 

מהסיבה הזאת, בהליך תכנון אירוע לחברות, חשוב לשים דגש על בחירת המקום ולוודא שהמקום אשר ייבחר יענה על מלוא הצרכים והדרישות כגון: גודל מתאים, מיקום מרכזי עם גישה נוחה, אבזור חדשני ואיכותי, אווירה נעימה וכיוצא בזה.

עבור חברות רבות במדינת ישראל ישנו הקושי בהקמת אירוע מעשיר ומהנה כאחד, ולרוב זאת מפני שישנו חוסר במקום שמתאים לצורכי החברה. ישנם המון סוגים של ימי חברות שניתן להפיק במתחם איירפורט סיטי ולכן כדאי להציב את מטרותיכם והשאיפות שלכם מהיום הזה.

כמובן, שבעת בחירת מקום לקיום האירוע, יש פרמטרים רבים עליהם מומלץ לשים דגש, על מנת לוודא שהבחירה שתתבצע תהיה במקום המושלם למטרה – ולהימנע מכל מיני "תקלות" לא צפויות, אשר יכולות לפגוע בהצלחת האירוע ולמעשה, במהלכו התקין. 

 

הנה 4 רעיונות שכדאי לקחת לתשומת הלב כאשר מפיקים אירועים לחברות:

1. תוכן איכותי לאירוע – בניגוד לאירועים בטבע, מתחמים סגורים מאפשרים לעובדי החברה להרגיש בנוח, להתלבש יפה, ליצור שיח מעניין עם שאר הקולגות ועוד. בכדי שהאירוע יהיה מעניין ויגרום למשתתפים ליהנות, חשבו על תוכן האירוע וודאו שאתם מציגים בפניהם קטעי העשרה עמוקים ואיכותיים לצד קטעים קלילים יותר ומהנים שנועדו לשבור את השגרה ולשמור על הקהל בהאזנה. 


2. בחירת האולם – כאשר אנו מודעים לאולם הספציפי שבו אנו מפיקים את האירוע, קל להתאים את התוכן ולתכנן בדיוק מהיכן האורחים יגיעו, היכן הם ישבו והאם יש מספיק מקום לכולם. מבחינה אקוסטית יש לבחירת האולם משמעות רבה שכן כאשר מדובר על חברה בעלת עובדים רבים שממוקמים בסופו של האולם ישמעו וייהנו במידה מספקת כפי שהיושבים בשורות הראשונות נהנים.

3. עזרים טכנולוגיים – הקדמה והטכנולוגיה הביאו עמם כמה אספקטים משני חיים בתחום הכנסים וההרצאות. רמקולים עוצמתיים, מקרן שמציג סרטים ואפילו במה ואורות איכותיים שמאפשרים לקהל להתרכז לכל אורך האירוע. אז אם אתם מעוניינים לייצר עניין רב ולוודא שהעובדים שלכם קשובים לכל אורך האירוע, התייעצו עם המומחים שלנו בהיכל התרבות איירפורט סיטי ואנו נספק לכם את כל העזרים המתקדמים ביותר שעומדים בתקן הבינלאומי. כל מה שכדאי לדעת על אירועים לחברות


4. כיבוד ושתייה – אנו מודעים לכך שכל אירוע אשר כולל בתוכו מזון ושתייה גורם לפתיחות רבה יותר, ליצירת קשרים חברתיים איכותיים ובאופן כללי תורם לאווירה הנעימה. אינכם חייבים להרשים את העובדים בקייטרינג יקר, תוכלו להסתפק במגשי אירוח נפלאים שכוללים כריכים טעימים, עוגות פשוטות, קפה טוב ומעט יין. ההבדל יהיה משמעותי ביותר.

הפקת אירועים לחברות הפכה לתחום תחרותי ומבוקש. וודאו שכאשר אתם מחליטים להפיק אירוע, עשו זאת עם המון השקעה ורצון שעובדיכם ייהנו ויעבור חוויה נעימה ומעשירה.

 

לשים דגש גם על הפרטים הקטנים

בחירת מקום לצורך קיום אירועים לחברות, מצריך דגש על פרטים רבים, חלקם אולי יכולים להיראות למי שלא מבין בתחום כמינוריים, אך להתגלות כבעלי משמעות רבה כמו: סידור השולחנות, תאורה, מסכים וכדומה. 

כמובן, שבפרטים הללו כדאי להתעמק רק אחרי שמוודאים שהמקום המדובר אכן עונה על מלוא הדרישות והצרכים מאותו אירוע: מבחינת המיקום, הגודל, האבזור, השירות וכיוצא בזה. 

בעת תכנון אירועים לחברות, לכל אחד יהיו דרישות אחרות מהמקום והבנה מעמיקה אשר מבוססת על תכנון מקדים של פרטי האירוע, תאפשר בסופו של דבר לבחור במקום המושלם לצורך קיום אירועים לחברות מסוגים שונים – כמובן, שחשוב לתכנן תחילה באופן קפדני את כל פרטי האירוע. 

 

אירועים לחברות – קבלת החלטות נבונות

אם גם אתם מחפשים אחר מקום לקיום אירועים לחברות ולא רוצים להתפשר על פחות מהמקום האיכותי ביותר אותו תוכלו לקבל, תשמחו לגלות שאתם במקום הנכון.

היכל התרבות איירפורט סיטי מציע עבורכם 3 אולמות מודרניים, חדשניים ומעוצבים, המאובזרים בקפידה ומתאימים לקיום אירועי חברה, בכל סדר גודל ועבור כל מטרה.

צוות המקום ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בתכנון האירוע ובהוצאתו אל הפועל, בהתאם לתוכניות המקדימות.

המקום נהנה ממיקום מרכזי, אשר יאפשר לכל המוזמנים ולא משנה מהיכן הם מגיעים, ליהנות מגישה נוחה וממקומות חניה. 

לקבלת כל הפרטים, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם המקום.