לוח אירועים

 • א'
 • ב'
 • ג'
 • ד'
 • ה'
 • ו'
 • ש'

לוח אירועים

 • א'
 • ב'
 • ג'
 • ד'
 • ה'
 • ו'
 • ש'

בלתי נשכחים ואלגנטיים: אירועים לחברות במתחם איירפורט סיטי

 

 

אירועים לחברות מהווים תמיד נקודת שיא עסקית, ארגונית וחברתית בעלת משמעות רבה לחברה המארגנת. בין אם מדובר על אירועי ערב והשקות יוקרתיות, כנסי בוקר מרעננים, מפגשים בהרכב מצומצם ומגבש או הפקות ענק הכוללות מופע מסעיר, ארוחת גורמה, תערוכה ייחודית ועוד מגוון רחב של אירועים ייחודיים מסוגים שונים, אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בהפקתו של אירוע בלתי נשכח התפור באופן מדויק לפי הזמנתכם ורצונכם. ברוכים הבאים למתחם היכל התרבות איירפורט סיטי חבל מודיעין, מתחם שכולו יוקרה לשירותכם.אירועים לחברות

אודות היכל היוקרה

מתחם התרבות והאירועים ממוקם בלב בירת העסקים הישראלית, האיירפורט סיטי, כעשר דקות נסיעה מתל אביב ופחות משעה מחיפה ומירושלים. ההיכל שתוכנן ונבנה בהשראה ובסטנדרטים בינלאומיים שטרם נראו בארץ, כולל שלושה אולמות בסגנונות ובגדלים שונים היוצרים פתרון אולטימטיבי לכל סוג של אירוע, כינוס או מפגש.

את פניכם יקבל מתחם מפואר, מחופה בלוחות אלומיניום יוקרתיים ומואר בתאורת לד מזמינה. לובי רחב ידיים ויוקרתי יעטוף ויזמין אתכם להתרווח בפינות ישיבה מפנקות, גן האירועים מחכה לכם בעיצוב מיוחד, משטחים מרוצפים ותאורה נפלאה.

המיקום המושלם של ההיכל, הקרבה והנגישות לנמל התעופה ולתחנת הרכבת הצמודה והחניה החופשית ובשפע הופכים את ההגעה והשהות בו לנוחות ונגישות מאין כמותן. וכמובן שכל אלו הם רק מבוא כניסה המכניס את האורחים שלכם אל תוך חוויה מדהימה וייחודית, עטופים מעל ומעבר ליוקרה בצוות מסור, מיומן ומקצועי שכל מטרתו לתת להם את השירות האישי הנפלא ביותר שרק אפשר.

אירועים לחברות האולם המרכזי

אולם התיאטרון הגדול שלנו הוא המתקדם והעוצמתי בארץ, מכיל שבע מאות ושמונה עשר מקומות, אך למרות גודלו הוא תוכנן ללא יציע מה שמקנה לו עוצמה אדירה ובו זמנית חמימות ואינטימיות יוצאות דופן. אקוסטיקת על הנוצרת מחיפויי עץ מחורץ בקירות, תקרה בציפוי גבס ומערכות טכנולוגיות ברמה הבינלאומית המשוכללת ביותר. האולם בעל במה של 400 מ"ר מהגדולות בישראל, מאובזר בכל המערכות המעלות את הפקות הענק הגדולות ביותר. צרו אתנו קשר ואנו נלווה אתכם בהפקת אירועים לחברות כמו בחלומות.

 

אירועים לחברות במתחם מפואר ויוקרתי

 

אירועים לחברות הם הזדמנות ליצירת תנופה בארגון דרך מפגש מרגש ועוצמתי. בין אם אתם מתכננים ערב רב משתתפים בהפקה גדולה, השקה חגיגית או כינוס מצומצם יותר של הרמת כוסית וגיבוש צוותי עבודה, כל סוגי החללים ואפשרויות ההפקה מחכים לכם במתחם איירפורט סיטי היוקרתי. צוות ההפקה המנוסה שלנו ילווה אתכם מהרגע הראשון באפיון האירוע, דרך הגדרת צרכים מדויקת וכל שלבי הפקת התוכן, הכיבוד ארגון ועיצוב החלל עד לאירוע המושלם שלכם.

קבלת הפנים של אירועים לחברות 

קבלת הפנים היא תמיד השלב החגיגי שיוצר את הרושם הראשוני ונותן את הטון והאווירה לאירוע כולו. האורחים שלכם יגיעו אל מתחם מפואר, קירות המחופים בלוחות אלומיניום ותאורת לד חגיגית ומזמינה, לצד גן אירועים חגיגי, מואר ומרוצף או הישר אל לובי הכניסה המפואר המשובץ בפינות ישיבה מפנקות. באזור זה תוכלו להגיש כיבוד מעולה ובלתי נשכח שיפתח את הלבבות והאווירה.

 

מיקום מנצח

 

כמובן שאין שני למיקום המנצח, על מפגש צירים מרכזי, פחות מעשר דקות מתל אביב ופחות משעת נסיעה מירושלים או מחיפה. במקום חניה ללא תשלום ובשפע, ובקרבה לתחנת הרכבת של בן גוריון. כאמור, מיקום אולטימטיבי.

 

האולם המרכזי

 

האולם הגדול שלנו נבנה ברמה ובסטנדרטים בינלאומיים תוך השקעה בכל פרט. מדובר על אחד האולמות הגדולים בארץ, המכיל למעלה משבע מאות מקומות ישיבה ומאובזר בכל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שמאפשרות העלאת הפקות ענק. 

יחד עם זאת, תכנונו הייחודי המכוון ללא יציע, תוך הקפדה על קירות בחיפויי עץ מחורץ, תקרה בעלת ציפוי גבס, אבזור וציוד מתקדם, יוצרים אקוסטיקה מעולה. כך נוצרת בלב האולם העוצמתי והגדול, אווירה חמימה ואינטימית גם בכינוסים מיוחדים, הרצאות, מופעים מוזיקליים אינטימיים ואפילו ווקליים.  

 

חללים נוספים בהיכל

 

אם אתם מארגנים אירוע שבו יש חלוקה למספר מוקדי משנה בחללים שונים, או אירוע מצומצם יותר כמו מפגש גיבוש צוותי או הרמת כוסית, החללים הקטנים במתחם היכל התרבות חבל מודיעין יתאימו לכם. באולם "במה 2" תיהנו מאולם המתפרס על שטח של כמאתיים מ"ר ומאפשר הרצאות ומופעים מוזיקליים. בחדר העיון בשטח של כתשעים מ"ר תוכלו לערוך אירועים לחברות  וכינוסים באווירה אינטימית יותר המכילים עד עשרים וחמישה אנשים.