לוח אירועים

 • א'
 • ב'
 • ג'
 • ד'
 • ה'
 • ו'
 • ש'

לוח אירועים

 • א'
 • ב'
 • ג'
 • ד'
 • ה'
 • ו'
 • ש'

איך לארגן בקלי קלות אירועים לחברות

חברות אשר מעוניינות לקיים אירועי חברה מסוגים שונים ולמטרות שונות לעיתים קרובות יעדיפו לקיימם באולם כנסים או אולמות אירועים. הפקת אירועים לחברות היא במקרים רבים נושא מורכב בעל נושאים רבים שיש לטפל ולדאוג להם וזו אחת הסיבות שחברות רבות יעדיפו להפקיד את האחריות הזו בידי צוות מקצועי אשר תכנון אירועים היא המומחיות שלו. 

חברות רבים מקיימות אירועים שונים ומגוונים ולמטרות שונות כגון:  אירועי גיבוש, ערבי פתיחה או ערבי סיום, אירועים עסקיים, ימי עיון והעשרה, סדנאות, אירועי תדמית ועוד. בכל אחד מסוגי האירועים הללו חשוב מאוד שהאירוע יהיה בעל סטנדרטים גבוהים. הסיבה לכך היא שהאירוע אשר החברה מארגנת מטעמה מעיד במידה רבה על החברה עצמה ובאילו סטנדרטים היא עצמה מצפה לעמוד. באופן חד משמעי מדובר על התדמית של החברה מול עובדיה ומול לקוחותיה. מכאן החשיבות הגבוהה לקיום אירועים מסוג זה במקום אשר עומד בסטנדרטים גבוהים אשר ייצור תדמית חיובית לחברה ולבעליה. 

כחלק מהתרבות הארגונית המתפתחת, נהוג לקיים בארגונים מעת לעת אירועי חברה שווים. אם אתם עדיין לא משופשפים בארגון או הפקת אירועים לחברות, נסביר איך תוכלו לארגן בקלי קלות אירועי חברה. כל זאת, ב-5 צעדים פשוטים. 

 

בדקו כמה משתתפים צפויים להשתתף (מומלץ לערוך) רשימה 

ראשית, בדקו כמה משתתפים בדיוק צפויים להגיע לאירוע. אם האירוע מתקיים בשעות הפעילות העסקיות, יתכן שחלק מהעובדים יאלצו להישאר כתורנים בעבודה. כמו כן, אפשרי שיהיו גם מזומנים מחוץ לחברה, למשל ספקים גדולים, לקוחות מיוחדים (אח"מים) וכדומה. 

 

בחרו אולם אירועים לחברות 

לפי מספר המוזמנים שישתתפו באירוע, בחרו כעת אולם אירועים לחברות. האולם צריך להיות מספיק מרווח ולכלול כל מה שצריך עבור האירוע המתוכנן. למשל, תאורה יפה, עיצוב נאה, מקום לקבלת פנים, אזור לפריסת כיבוד קל או ארוחה, מערכת הגברה וכן הלאה. וודאו כי האולם מצויד בחניה בשפע, למספר המכוניות שצפויות להגיע. 

 

שקלו להזמין הסעה מאורגנת 

אם האירוע מתקיים לאחר שעות העבודה והעובדים מגיעים היישר מהחברה, תוכלו לשקול לארגן הסעה למעוניינים. הסעה משותפת נוחה מאוד לכולם ותורמת לגיבוש החברתי. כלומר, גם בדרך לאירוע, מתחילים להרגיש אווירה מיוחדת, המשותפת לכלל העובדים. 

 

חשבו על קונספט בעל ערך מוסף

אם רוצים שהאירוע יהיה יותר מיוחד, פחות שגרתי, אפשר לתכנן קונספט מעניין. הקונספט יכול להתאים למיתוג החברה. אפשרי לארגן קונספט שמותאם לשנה מסוימת, לאירועים מיוחדים. אפשרי אירוע בהשראה של אירועי ספורט, מופעים, תוכניות טלוויזיה מוכרות (למשל קונספט בנוסח תוכניות מציאות). 

 

איך לארגן בקלי קלות אירועים לחברות

מארגנים כיבוד טעים ויוצאים לדרך 

לפני שיוצאים לדרך, מודיעים לעובדים על האירוע המתקרב או שולחים הזמנות, יש עוד דבר נוסף. מארגנים כיבוד טעים או ארוחה מלאה. אם מצאתם אולם אירועים לחברות שדואג גם להסעדה, הכל מאוד פשוט. במידה ולא, ניתן להזמין חברת קייטרינג לאירועים. וכעת, תוכלו לקבל הצעה מושקעת, להפקת אירועים מיוחדים, בליווי צוות מנוסה ומקצועי במיוחד. כל זאת, בהיכל התרבות איירפורט סיטי. המקום שמעניק מצד אחד אירועי תרבות יוצאים מן הכלל ומצד שני, מגוון אולמות, לאירועים מיוחדים. 

 

 

אירועים מסוגים שונים לחברות 

אירועים לחברות הם כבר מזמן עניין שכיח. כמעט ולא קיימת חברה שאינה מקיימת אירועים כאלו למטרות כאלו ואחרות. זהו בהחלט תחום מפותח ומוכר גם לבעלי החברות וגם לעובדים השכירים. מסיבה זו חשוב לבחור את המקום הנכון לצורך קיום אירועי החברה, חשוב לקיים אותם במקומות איכותיים אשר יעמידו לרשותנו את כל האמצעים הדרושים לצורך קיום אירוע מוצלח ואיכותי , הן מבחינת הציוד והצוות המקצועי והן מבחינת הנראות של האולם ודרכי הגישה אליו. 

לעיתים קרובות הצוות המקצועי באולם ידע כיצד לארגן עבורכם את כל הנושאים הדרושים לקיום האירוע. כל שעליכם יהיה לעשות הוא לתאם לו בדיוק איזה סוג של אירוע אתם מתכננים, מה מטרתו, על אילו נקודות חשוב לכם לשים דגש, ממה חשוב לכם להימנע ולמעשה להעניק לצוות במקום את כל הפרטים מראש. במעמד השיחה הראשונית תוכלו לעשות מול צוות האולם תיאום ציפיות לוודא שאתם נמצאים במקום הנכון. לעיתים אף תופתעו לגלות שצוות האולם יכול לספק לכם פתרונות שונים ומגונים שלא חשבתם עליהם, הרי שבידיו עומד ניסיון עשיר בקיום אירועים.